Zákaznická podpora:+420 602 238 160[email protected]
Měna
CZK

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1421 hodnocení
5
1410x
4
6x
3
1x
2
0x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

ŽC Avatar autora Žaneta Czapková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.01.2025
Rychlost, kvalita
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.01.2025
S obchodem jsem velice spokojená. Ochota, rychlost a kvalita zboží. Nikde jinde už nenakupuji. Jsem velice spokojená a všem vřele doporučuji
JN Avatar autora Jaromír Novák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.01.2025
EZ Avatar autora Eliška Zahradníčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.01.2025
Rychlé doručení, kvalitní produkty
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.01.2025
Všechno objednané zboží mi bylo v pořádku doručeno do 3 dnů. Jako dárek jsem obdržela 2 bílé barvy zdarma. Jsem spokojena.
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.01.2025
+ Rychlé a bezproblémové dodání
- Žádná

HV Avatar autora Hana Vršková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.01.2025
JW Avatar autora Jiří Wagner Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.01.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.01.2025
Rychlé doručení kvalitních malířských potřeb
JD Avatar autora Jiřina Dufková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.01.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.01.2025
Rychlé dodání, vše OK
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.01.2025
+ Vše v pořádku, rychlé dodání

Vše v pořádku, rychlé dodání
PJ Avatar autora Petra Jiřinská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.01.2025
Velmi rychlé dodání, kvalitní produkt
BR Avatar autora Barbora Rejzkova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.01.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.01.2025
Rychle dodani a ochota prodavaji pani. Dobre poradila.
MZ Avatar autora Michal Zajkr Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.01.2025
JS Avatar autora Jaroslav Skála Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.01.2025
Vše ok
EJ Avatar autora Eva Jatelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.01.2025
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.01.2025
+ rychlé jednání
+ široký výběr

Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.01.2025
+ Vše super

Ovládací prvky výpisu

1425 položek celkem
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz.