Zákaznická podpora:602 238 160info@barevnapaleta.cz
Měna
CZK

Akrylové inkousty

Akrylové inkousty Amsterdam jsou nesmírně univerzální. Jsou vyrobeny s vysokou koncentrací kvalitních, světlostálých pigmentů. Tyto ultra tekuté akryly kombinují nejlepší vlastnosti inkoustu s výhodami akrylových barev - neblednou a rychle schnou s trvalým výsledkem. Tyto akrylové inkousty nabízíme v 56 standardních barvách, včetně 17 speciálních - metalické, perleťové a reflexní barvy. 

Amsterdam akrylové inkousty jsou vyráběny s vysokým obsahem těch nejkvalitnějších pigmentů, jsou velmi tekuté, tedy s vlastnostmi inkoustu, ale zároveň výhodami akrylových barev. Neblednou, po zaschnutí jsou permanentní a odolné. Většina odstínů vyniká fantastickou světlostálostí.

Amsterdam akrylový inkoust je skvělým nástrojem pro umělce a tvůrce, kteří hledají vysoce kvalitní a všestrannou akrylovou barvu. Díky vysoké koncentraci prvotřídních, světlostálých pigmentů nabízí tento inkoust jasné a syté barvy, které zůstanou stálé a neblednou i po dlouhodobém vystavení světlu.

Jejich praktická lahvička s kapátkem umožňuje snadné použití přímo z lahvičky, a pokud preferujete jemnější aplikaci, můžete využít přiložené kapátko. Tato inkoustová barva je nejenom oblíbenou volbou profesionálních umělců, ale i skvělým doplňkem pro začínající umělce a tvůrce, kteří chtějí přinést do svých děl živé a zářivé barvy s dlouhotrvajícím efektem.

Nejprodávanější

58 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.