Zákaznická podpora:602 238 160info@barevnapaleta.cz
Měna
CZK

Moje Barevná Paleta - bonusový program

Udělejte svůj svět ještě barevnější! Věrným zákazníkům nabízíme bonusový program Moje Barevná Paleta. Za každý nákup získáte Barevné body, které můžete uplatnit jako slevu na svůj další nákup. 

 

Jak mohu získat Barevné body? 

Barevné body získáte za každý uskutečněný a zaplacený nákup. Jakmile shromáždíte pro vás dostatek bodů, můžete je uplatnit v rámci vašeho dalšího nákupu. Celková hodnota, za kterou u nás produkty nakoupíte, bude převedena na bodovou hodnotu v poměru 50 Kč = 1 bod / 2 EUR = 1 bod. Body mohou sbírat pouze registrovaní zákazníci a přičítají se ve vašem účtu po uhrazení objednávky. Naopak po stornování nebo dobropisování faktury (když se zboží vrátí nepřevzaté nebo jako vrácené) se body odečítají stejným vzorcem, jako se přičetly.  
 

Mohu získat Barevné body i jinak?

Ano, můžete. Za vaši registraci vás odměníme 30 Barevnými body. Za přihlášení k odběru novinek máte od nás 20 Barevných bodů.

Jak mohu Barevné body uplatnit?

Vaše nasbírané body vám přináší slevy na další objednávky. Stav vašich bodů můžete vidět po přihlášení ke svému zákaznickému účtu. V košíku vidíte stav Barevných bodů s možností jejich použití. Za 1 Barevný bod můžete ve své objednávce uplatnit slevu 1 Kč/0.0425 EUR.

Lze Barevné body kombinovat se slevovými kupóny?

Na jedné objednávce nelze použít Barevné body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím Barevných bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

Kde zjistím aktuální stav svých Barevných bodů? 

Přehled počtu získaných Barevných bodů je vždy dostupný ze stránky „Přihlášení“ a kliknutí na vaši ikonku uživatele v pravém horním rohu našeho e-shopu. Po přihlášení do vašeho účtu se dozvíte bilanci vašich Barevných bodů na základě uskutečněných nákupů. Prosím, berte na vědomí, že počet vašich Barevných bodů bude přičten až po uhrazení objednávky. Po každém uplatnění vašich bodů bude jejich počet okamžitě odečten z vašeho bodového účtu.

Co když si zakoupím produkt bez využití Barevných bodů a rozhodnu se ho vrátit? Co se stane se získanými body?

Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané Barevné body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

A co platnost mých bodů?

Platnost Vašich Barevných bodů je omezena na 365 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

Další informace

Barevné body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE Barevné body uplatnit.

 

Používáme Bonusový systém Ellity

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.