Zákaznická podpora:602 238 160info@barevnapaleta.cz
Měna
CZK

Amsterdam

Společnost Royal Talens, ze které se později oddělila samostatná značka Amsterdam, vznikla jako sen mladého výtvarníka Martena Talensa v roce 1899 v nizozemském Apeldoornu. Právě zde založil továrnu zaměřující se na výrobu barev, laků a inkoustů. Jeho vizí bylo produkovat ty nejkvalitnější výtvarné potřeby pro posílení umělecké kreativity a posouvání tvůrčích hranic. Tyto představy jsou pilíři značky dodnes.

Umělci po celém světě si akvarely a olejové barvy Royal Talens vybírali pro jejich kvality, které odrážely splynutí čistého řemesla a kreativní inovace. Díky přijímání nových technik umožnili najít cestu do světa výtvarného umění akrylovým barvám, jež se dříve používali výhradně pro nástěnné malby.

Amsterdam, založený roku 1976, spadající právě pod Royal Talens, je od té doby známý pro své řady vysoce kvalitních barev. V roce 2006 byl jejich sortiment zúžen pouze na akrylové barvy a do jejich názvu přibylo slovní spojení All Acrylics. Nyní značka pomáhá umělcům posouvat své tvůrčí hranice pomocí akrylových barev, barev ve sprejích, fixů a pomocných látek a doplňků.

V nabídce najdete akrylové barvy - celou škálu 90 odstínů v objemech 20 ml, 120 ml, u vybraných odstínů také 250 ml a 500 ml, sady akrylových barev, akrylové inkousty, modelovací pasty, média a laky ve spreji k finálnímu zafixování hotových obrazů a také doplňky jako sady štětců.

232 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 20 - 232 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.